دیباپوز2پوز3دیباآخرین خبرها


بانک دی سقف انتقال وجه در سامانه های بانکداری مدرن خود را یکسان کرد. به گزارش روابط عمومی بانک دی، با توجه به راه اندازی سرویس بلیط امنیتی و افزایش امنیت تراکنش های کاربران، سقف انتقال وجه هر تراکنش در اینترنت بانک، اینترنت بانک همراه و همراه بانک دی تغییر کرد.
...ادامه مطلب

دکتر برات کريمي، مديرعامل بانک دي با صدور حکمي، حمدالله محمدي را به عنوان مديرکل حراست اين بانک منصوب کرد.
...ادامه مطلب

دانشگاه صنعتی شریف با عنوان «Programming Challenge» با تمرکز بر زبان های برنامه نویسی Java،.Net ، Python، Node.js ، Go Lang و PHP برگزار شد.
...ادامه مطلب

سقف انتقال وجه کارت به کارت شتابی از طریق درگاه های اینترنتی و خودپردازهای بانک دی از مبلغ سی میلیون ریال در هرشبانه روز به مبلغ شصت میلیون ریال افزایش یافت.
...ادامه مطلب

مراسم تکریم حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی و معارفه مهندس سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
...ادامه مطلب


دکتر برات کریمی مدیرعامل بانک دی به مناسبت فراسیدن هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد
...ادامه مطلب

بانک دی و بانک شهر در راستای گسترش همکاری های دو جانبه، تفاهم نامه مشترک امضا کردند.
...ادامه مطلب

اجرایی کردن رمز یک‌بار مصرف برای احراز هویت کاربران در هنگام فعال‌سازی سیم‌کارت، الزام قانونی اپراتورها به ارائه خدمات ارزش افزوده در قالب بسته‌های اعتباری، پیش‌بینی کدهای دستوری جهت غیرفعال‌سازی مصرف آزاد اینترنت، از اقداماتی است که در یک سال گذشته در راستای ایجاد شفافیت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و تقویت فضای رقابتی سالم بین اپراتورها انجام شده است.
...ادامه مطلب

به گزارش روابط عمومی تجارت الکترونیک دی، با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع بیماری کرونا و تحمیل محدودیت‌هایی در جامعه، ضرورت توجه به روضه‌های خانگی بیش‌ از پیش نمایان است، چراکه ممکن است
...ادامه مطلب

دکتربرات کریمی، مدیرعامل بانک دی در پیامی عید سعید غدیرخم را به مسلمانان جهان به ويژه سهامداران، مشتریان وکارکنان بانک دی تبریک گفت.
...ادامه مطلب