چاپ        ارسال به دوست

دهمین سالگرد تاسیس شرکت تجارت الکترونیک دی


به گزارش روابط عمومی شرکت، در این مراسم باشکوه
 که برای گرامیداشت دهمین سالگرد تاسیس شرکت در روز دوشنبه 25 اسفندماه 99 برگزار شد، در این مراسم که با حضور مدیرعامل شرکت، اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران و کلیه کارکنان شرکت برپا شد، مهندس علیرضا سمیعی ضمن عرض تبریک آغاز سال جدید به بیان نکاتی درخصوص فعالیت های شرکت در آستانه یازدهمین سال فعالیت این شرکت پرداخت.
ایشان ضمن اشاره به آغاز فصل بهار و ماهیت تحولی این فصل ، از مدیران و کارکنان شرکت خواستند تا با برنامه ریزی های هدفمند و با فکر جدید، کاری کنیم که نقاط آسیب پذیر در شرکت شناسایی و از بین برده شود تا در 10 سالگی فعالیت خود ، شرکتی داشته باشیم که از گزند هر حادثه ای مصون باشد. همکاران تجارت الکترونیک  با داشتن دانش و کارایی بالا، باید همواره به دنبال افزایش و توسعه توانمندی ها و قابلیت های خود باشند و با یک نگاه جدید ، بهره وری را در بخشهای مختلف شرکت  افزایش دهند.

 مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک با اشاره به اهمیت ” کار تیمی” از کلیه مدیران و کارکنان خواستند که در این مسیر، بیش از پیش فعال باشند و با تیمی کار کردن موفقیت ها را برای سازمان خود بخواهند و با نهادینه کردن یک فرهنگ کارآمد و اخلاق متعالی ، شرکت را به ” اخلاق حرفه ای ” مزین کنند.

ایشان با اشاره به اینکه سالروز تاسیس شرکت همزمان با سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، شهید حسن باقری ( غلامحسین افشردی) است، جوانی که در ابتدا، بدون هیچ تجربه نظامی وارد عرصه دفاع مقدس شد، ولی با اتکا به پروردگار متعال و تلاش مستمر، اکنون از فرماندهان شاخص جنگ و از تئورسین های بزرگ نظامی شناخته می شود، یاد این شهید والا مقام را گرامی داشتند و ادامه دادند: آرزو می نماییم ما نیز مانند او بتوانیم دین خود را به این مهین اسلامی ادا کنیم.

در پایان این مراسم پس از تقدیر و تشکر از همکاران، حاضرین به رسم یاد بود بر تابلوی که لوگوی شرکت با تصاویر همکاران طراحی شده بود یادداشت هایی نوشتند.

  


 


١٦:٠٠ - 1399/12/25    /    شماره : ٢٤٤٣    /    تعداد نمایش : ٤٢٩خروج