چاپ        ارسال به دوست

مدیر اداری پشتیبانی تجارت الکترونیک دی در گفتگو با روابط عمومی مطرح کرد

افتتاح 400 باجه میز خدمت بانک دی در سراسر کشور

شرکت تجارت الکترونیک دی از سال ۱۳۸۹ تاسیس و به‌عنوان بازوی اجرایی بخش فناوری اطلاعات بانک دی نقشی راهبردی در ارائه خدمات پرداخت داشته است. این شرکت با به‌کارگیری استانداردهای به‌روز  علاوه بر توسعه فناوری اطلاعات بخش نرم افزاری ، در بخش فنی و سخت افزاری و مهندسی در زمینه ساخت و تجهیز توانسته نقشی اساسی  در پروژه عظیم "میزهای خدمت بانک دی"  ایفا نماید.  در گفتگو با تیمور جلیلی، مدیر اداری شرکت پشتیبانی تجارت الکترونیک دی به روند ساخت این باجه ها و برنامه‌های آتی در پروژه میز های خدمت پرداختیم.

مدیر اداری پشتیبانی تجارت الکترونیک دی در مورد آغاز پروژه میزهای خدمت گفت: روند شروع این پروژه از سال 95 در زمانی که بانک دی در نظر داشت تا باجه هایی به منظور خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان افتتاح نماید، آغاز شد اما بعد از آماده سازی 3 یا 4 باجه این پروژه سالها مسکوت ماند.
در سال 1399  مدیرعامل بانک دی، مجدداً بر اجرای هدفمند و برنامه ریزی شده این پروژه تاکید نمودند و ساخت و تجهیز این باجه ها  به شرکت تجارت الکترونیک دی واگذار گردید.

ایشان در ادامه افزود: تا پایان سال 99 در فاز اول این پروژه شرکت تجارت الکترونیک دی توانست بیش از 60 واحد از میزهای خدمت را آماده و افتتاح نماید.

در فاز دوم که از ابتدای سال 1400 آغاز شد تا آذر ماه تعداد 7  باجه دیگر از واحد های میز خدمت افتتاح شد.

پیش بینی میشود که تا پایان امسال 140 تا 180 باجه دیگر نیز افتتاح شوند که 60 باجه آن توسط شرکت تجارت الکترونیک دی ساخته و تجهیز میگردد، این در حالی است که در پروژه بزرگ میزهای خدمت تعداد 400 باجه پیش بینی شده است.
وی در مورد بازخورد های این پروژه بیان کرد:  کوتاه شدن مسیر خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران که برای انجام اموربانکی خود مجبور بودند تا مرکز استان در شرایط آب و هوایی مختلف و بعضاً سخت تردد نمایند موجب شد تا لبخند رضایت این عزیزان را شاهد باشیم که این بزرگ ترین پاداش برای تمامی خانواده بزرگ بانک دی به ویژه کارکنان شرکت تجارت الکترونیک دی میباشد.

وی افزود:  روحیه کار تیمی و همکاری خوب در مجموعه بانک دی را میتوان یک الگوی تمام قد برای یک کار ملی دانست و درپایان از تمامی دست اندرکاران این پروژه قدردانی نمود.


١١:٢٠ - 1400/09/02    /    شماره : ٢٦١٣    /    تعداد نمایش : ١٧٠خروج