چاپ        ارسال به دوست

همزمان با فرا رسیدن 22 بهمن ماه،سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از تیم اجرایی پروژه میزهای خدمت

 


به گزارش روابط عمومی تجارت الکترونیک دی، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، مراسم تقدیر و تشکر از مدیران فنی و اجرایی ، ناظران پروژه ها و جمعی از عوامل اجرایی پروژه میزهای خدمت بانک دی در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران در فضایی صمیمانه با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین، کارشناسان و کارکنان شرکت برگزار شد.
در ابتدای این مراسم مهندس سمیعی مدیرعامل شرکت ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران بر پایه و اساس تعالیم دین مقدس اسلام بنا نهاده شد و با شعارهایی اصیل و آرمانخواهانه خود را به جهانیان معرفی کرد گفت: شعارهایی که تعالی و افتخار این کشور از آنان بوده و قطعا دور شدن و فراموش کردن آن باعث بروز مشکلات متعددی برای کشور خواهد بود. یکی از مهمترین شعارهای آن زمان شعار عدالت خواهی بود. آنان که با خون سرخ خویش شعار عدالت را سر دادند، هدفشان این بود که رانت و ویژه خواری صاحبان قدرت به پایان رسد و عده ای در سخت ترین شرایط اقتصادی و برخی دیگر غرق در تجملات و رفاهیات نباشند. و به نظر من یکی از دغدغه های اصلی دور شدن از این شعارهای اصیل است و اگر بحث عدالت محوری در جامعه ما مدنظر قرارگیرد ما شاهد این میزان تضاد و اختلافات طبقاتی نخواهیم بود و انتظار دارم هریک از ما در هر جایگاهی که هستیم به مقوله عدالت توجه کنیم و عدالت گستری را مدنظر داشته باشیم.

یکی دیگر از شعارهای اصیل آن مقطع، موضوع استقلال بود. آنان که شعار استقلال این کشور را سر دادند شرایطی را می دیدند که ایران به رغم داشتن منابع غنی اقتصادی و فرهنگی ، تحت سلطه و حاکمیت کشورهای استعمارگر قرارداشت. در شرایطی که به ایران لقب ژاندارم منطقه را داده شده بود، اما این ژاندارم منطقه، حتی اجازه تعمیر و تعویض ادوات نظامی خود را نداشت.

البته قطعا اشکالات و نواقصی در کشور وجود دارد که بخشی از آن به واسطه دورشدن از همین شعارها و آرمان ها می باشد ولی مقام معظم رهبری فرمودند: آینده این کشور را روشن می بینم. لذا اگرچه کم و کاستی هایی وجود دارد اما راه روشن و مشخص است و باید هریک از ما با قدرت این راه را ادامه دهیم و بتوانیم به سهم خود در راستای اهداف و آرمان های حضرت امام (ره) و شهدای بزرگوار، تلاش کنیم.

وی در ادامه این مراسم به موضوع راه انداری میزهای خدمت پرداخت و گفت:

پروژه واحدهای میزهای خدمت که سالهای قبل در بانک دی تصویب شده و در طی 5 سال از 88 واحد میزخدمت حدوداً فقط 5 واحد افتتاح گردید. این طرح سرانجام در فرآیند اجرا با مشکل مواجه و عملا متوقف گردیده بود. البته اکنون به خوبی روشن شده است که علت این توقف، بزرگی کار و پروژه بوده زیرا برای اجرایی نمودن چنین پروژه ای باید هماهنگی های متعدد بین بخش های مختلف بانک و حتی بنیاد شهید وجود داشته باشد. ولیکن خوشبختانه به لطف پروردگار متعال و به همت و تلاش عزیزان این شرکت و در قالب یک کارجهادی در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه راه اندازی شد و برخی از این همکاران عزیز در گمنامی تمام زحمت کشیدند و علی رغم همه مشکلات، بی مهری ها، کمبود اعتبارات، مشکلات کرونایی و محدودیت های تردد بین شهری این کار را به سرانجام رساندند و باید خدا را شاکر باشیم که همکارانی دست پاک و امین در این مجموعه قرار دارند که نسبت به بیت المال حساس هستند و از یک ریال بیت المال نمی گذرند. لذا جا دارد من از تک تک این عزیزان تشکر و قدردانی نمایم و امیدوارم ادامه این کار که قرار است در سراسر کشور انجام شود با همین الگو و با همین دقت و سرعت عملیاتی گردد.

در ادامه این مراسم آیدین آرنگ معاون عملیات و عضو هیأت مدیره شرکت ضمن اظهار این موضوع که خط مقدم کارهای ما حوزه فنی و اجرایی است، گفت: با همین جدیت و پشتکار در سال آینده نیز همچون امسال ان شااالله پروژه ها روند تکمیلی خود را طی می نمایند و به سرانجام میرسند تا خانواده معظم شهدا و ایثارگران هر چه سریعتر بتوانند از وجود این امکانات بهرمند شوند.

دیگر معاونین شرکت نیز طی سخنانی در این مراسم از عوامل و همه تلاشگران قدردانی کردند.
گفتنی است در خاتمه به رسم یادبود، لوح تقدیری از طرف مدیرعامل شرکت به حاضرین اهدا شد. 
١٢:٠٠ - 1399/11/22    /    شماره : ٢٤١١    /    تعداد نمایش : ٢٥٠خروج