چاپ        ارسال به دوست

مقارن با میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س)

دیدار مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک با بانوان همکار

 به گزارش روابط عمومی ، به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت  ام ابیها ، حضرت فاطمه  زهرا(س) و روز زن ، مدیر عامل شرکت با بانوان همکار دیدار کرد و روز زن را به آنها تبریک گفت.
مهندس علیرضا سمیعی در این دیدار که با حضور تیمور جلیلی، معاون اداری و پشتیبانی شرکت برگزار شد؛ طی سخنانی ضمن تجلیل از مقام مادر، جایگاه زنان را  در کشور اسلامی ایران ممتاز برشمرد و حضور آنها را در عرصه های مختلف کار و تلاش به ویژه در صنعت پرداخت ارزنده و تاثیرگذار دانست.
وی با ابراز رضایت از عملکرد بانوان شرکت، از کار و تلاش آنها هم پای مردان قدردانی کرد و گفت: زنان و مادران این سرزمین با کار و تلاش خود هم پای مردان، نشان دادند که قادر به انجام هر کاری هستند و هیچ کمبودی نسبت به مردها ندارند.
مدیرعامل شرکت در پایان این دیدار، ولادت با سعادت دخت نبی گرامی اسلام  را به همکاران تبریک گفت و با اهدای هدیه ای به بانوان همکار، از مقام ارزشمند مادر و جایگاه ویژه‌ی زن تجلیل کرد.
همچنین در این دیدار بانوان همکار نظرها، درخواست ها و مشکلات خود در زمینه‌ های مختلف به ویژه در مباحث شخصی را با مدیرعامل شرکت در میان گذاشتند و وی نیز به سوال ها و درخواست های مطرح شده پاسخ گفت.


١٣:٣٠ - 1399/11/15    /    شماره : ٢٤٠٤    /    تعداد نمایش : ٢١٠خروج