چاپ        ارسال به دوست

مقارن با ولادت حضرت زینب (س)

تقدیر مدیر عامل تجارت الکترونیک دی از بانوان شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک دی، در سالروز ولادت میلاد مظهر صبر و شکیبایی و تجسم عینی‌ علم و‌ عفاف و مظهرمهربانی حضرت زینب‌کبری سلام الله علیها، از بانوان شاغل درشرکت تجارت الکترونیک دی تقدیر گردید.

دراین مراسم که با حضور مهندس علیرضا‌ سمیعی مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک دی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی درسالن جلسات شرکت برگزار گردید، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان زن شاغل در بخش‌های مختلف شرکت، آقای مهندس سمیعی به ایراد سخنانی درباره زندگی و سیره آن بانوی فداکار پرداخت.

 مهندس سمیعی با اشاره به اصل برابری حقوق زن و مرد از منظر قرآن و لزوم توجه و باور بیشتر به توانمندی بانوان درعرصه های مختلف بویژه محیط های علمی و محیط های اجتماعی و کاری به اینکه در قرآن کریم شاخص های متعددی درخصوص بانوان بیان شده است، به لزوم توجه به این امر و سبقت گرفتن در مسیر دستیابی به موفقیت کاری و فضائل اخلاقی تاکید نمود.

دراین نشست، بانوان شرکت کننده که از واحدهای مختلف شرکت حضور داشتند ضمن بیان نظرات و دیدگاه‌های خود مسائل مربوط به حوزه کاری، مشکلات و دغدغه های شغلی خود را با مدیرعامل شرکت درمیان گذاشتند. در این جلسه پیشنهاد هایی به منظور حل مسائل و رفع مشکلات بانوان مطرح گردید و مقرر شد تا موضوعات مطرح شده بررسی و اقدامات لازم درخصوص تحقق مباحث تا حصول نتیجه مطلوب پی‌گیری گردد. پس از بیان دیدگاه ها و طرح برخی مشکلات حوزه بانوان، مهندس سمیعی با ابراز امیدواری به رفع تدریجی مشکلات مورد اشاره، ضمن تأکید بر تلاش مضاعف و حرکت پرشتاب همه کارکنان به ویژه بانوان در مسیر رشد، تعالی و پیشرفت شرکت و بانک معظم دی و سهامداران اصلی آن که از عزیزترین اقشار جامعه یعنی خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان عزیز می باشند، برخورداری بانوان شاغل از آرامش خاطر و امنیت در ابعاد شغلی، محیطی و اخلاقی را از اولویت های اساسی شرکت برشمردند. ایشان همچنین با اشاره به موضوع آموزش های ضمن خدمت بر مهارت آموزی، افزایش توانمندی و ارتقای سطح علمی و آموزشی بانوان در حوزه های تخصصی و شغلی تأکید کردند. مهندس سمیعی با تشریح شرایط و محدودیت های فعلی شرکت،  درک متقابل و فهم مشترک را راه دستیابی به موفقیت و غلبه بر مشکلات دانست .

در حاشیه این مراسم آقای معافی مشاور مدیرعامل با تاکید بر لزوم برگزاری جلسات مدیریت و کارکنان به صورت مستمر اظهار داشت: برگزاری چنین نشست هایی می تواند در ایجاد فضای با نشاط در محیط اداری موثر بوده و موجب ارتقاء سرمایه انسانی شرکت شود.

شایان ذکر است با موافقت مدیر عامل شرکت ، مقرر شد این جلسات به صورت فصلی و مستمر برگزار گردد.




١١:٢١ - 1399/10/03    /    شماره : ٢٣٧٦    /    تعداد نمایش : ١٠٦



خروج