• تاریخ: 1400/08/29 - 11:10
  • آمار بازدیدکنندگان: 814
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

مسابقه کتابخوانی شرکت تجارت الکترونیک دی

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک دی، این شرکت در نظر دارد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و به منظور ارتقاء روحیه مطالعه در همکاران گرامی، مسابقه ای با رویکرد معرفی کتاب را از تاریخ 29 آبان به مدت یک هفته برگزار نماید.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک دی،  این شرکت در نظر دارد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و به منظور ارتقاء روحیه مطالعه در همکاران گرامی، مسابقه ای با رویکرد معرفی کتاب را  از تاریخ  29 آبان به مدت یک هفته برگزار نماید.
شرکت کنندگان گرامی می بایست یک کتاب را که بیشترین تاثیر را بر زندگی و اندیشه آنها داشته انتخاب و آن را به صورت صوتی یا تصویری معرفی نمایند .    شرایط و مقررات:

. شرکت برای کلیه همکاران و خانواده علاقمند آنها میسر است.

- هر شرکت کننده می بایست خلاصه یک کتاب را به صورت صوتی یا تصویری ارسال نماید.

. زمان معرفی کتاب ارسالی حداکثر  یک دقیقه باشد.
.فایل های صوتی
mp3-128 و فایل های ویدئویی به صورت افقی با فرمت های رایج موبایلی باشد.

4. ارسال مشخصات فردی (مشخصات شناسنامه‌ای، کدملی، تحصیلات، شماره پرسنلی و واحد محل خدمت ، شمارة تلفن ثابت و همراه) الزامی است.

بخش ویژه کودکان
. برای شرکت در بخش کودک، کودکان عزیز همکاران گرامی می‌توانند
  به یکی از دو شیوة زیر در مسابقه شرکت نمایند:

الف) جذاب‌ترین بخش کتاب از نظر خودشان را تصویرسازی (نقاشی) نمایند

ب) با ارسال یک فایل ویدئویی کتاب را به دیگران معرفی نمایند و یا بخش‌هایی از کتاب که برایشان جذاب بوده است را بخوانند و فیلم مربوط ارسال گردد.

 

 . نحوه ارسال : شرکت کنندگان میتوانند از طریق آدرس info@dec.ir  آثار خود را ارسال نمایند و یا با مراجعه به ساختمان گروه مالی بانک دی- شرکت تجارت الکترونیک دی طبقه 10- روابط عمومی  آثار خود را به دبیرخانه مسابقه تحویل دهند و یا از طریق پست ارسال نمایند


 

 

  • کد خبر : 2609