• تاریخ: 1399/11/12 - 07:00
  • آمار بازدیدکنندگان: 745
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مسابقه قصه های انقلاب ویژه ایام الله دهه مبارکه فجر

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک دی : مسابقه "قصه های انقلاب" ویژه ایام دهه فجر برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک دی : مسابقه "قصه های انقلاب"  ویژه ایام دهه فجر برگزار می شود.
دوباره بهمن ماه و دوباره جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، انقلابی که ثمره مجاهدت‌ها و تلاش های میلیون ها انسان شریف و آرمان خواه و خون هزاران شهیدی است که بدون دلبستگی به تعلقات و با پشت پا زدن به دنیا، با خدا معامله کردند و عزت و افتخاری بس بزرگ را برای نسلهای بعدی به ودیعه نهادند.
و ما تا ابد ،مدیون ایثار و از جان گذشتگی همه آن آزاد مردان و شیر زنان مبارز هستیم و هر کدام سهمی داریم تا جای شهدا خالی نباشد.
دهه فجر امسال، با توجه به پاندمی کرونا و شرایط متفاوت نسبت به سالهای گذشته نیازمند خلاقیت و نوآوری در برگزاری برنامه های فرهنگی، هنری می باشد.
بر همین اساس شرکت تجارت الکترونیک دی در راستای مسئولیت های اجتماعی خویش، با تولید مجموعه پادکست های " قصه های انقلاب" به صورت روزانه و مستمر در ژانر مستند داستانی خواسته تا سهم کوچکی در برگزاری با شکوه جشن چهل و دومین بهار آزادی انقلاب اسلامی ایران داشته باشد.
این پادکست ها بر اساس کتاب لحظه های انقلاب نوشته سید محمود گلابدره ای تهیه شده است که علاقمندان می توانند در بخش پادکست وب سایت شرکت تجارت الکترونیک دی آنها را دریافت یا بشوند.
انتشار این پادکست ها از 12 بهمن ماه آغاز و تا 22 بهمن ادامه دارد و قرار است در روزهای پایانی دهه فجر سوالاتی از محتوای آنها منتشر گردد و علاقمندان می توانند با پاسخ به آنها و ارسال پاسخ نامه به روابط عمومی این شرکت از طریق آدرس ایمیل info@dec.ir  در این مسابقه شرکت نمایند.
شرکت تجارت الکترونیک دی، پس از بررسی پاسخ نامه ها به قید قرعه جوایز ارزشمندی را به برندگان اهدا خواهد کرد.
منتظر حضور پر شور شما عزیزان در این مسابقه هستیم

  • کد خبر : 2402