لیست اخبار صفحه :5
آغاز به کار  هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران

آغاز به کار هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران

به گزارش روابط عمومی تجارت الکترونیک دی، هفتمین رویداد بزرگ فناوری‌های مالی ایران، نمایشگاه تخصصی B2B و B2G در حوزه فناوری های مالی است که سالانه توسط مرکز فابا و با همراهی صنعت بانکداری و پرداخت برگزار می شود و امسال هم هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با شعار «تداوم نوآورانه، یک تجربه ناب در شرایط کرونایی» از امروز 21 دی ماه از ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز کرده و تا فردا 22 دی ماه سال جاری در محل هتل لاله و مرکز آفرینش‌های کنونی به صورت حضوری، مجازی، پخش زنده اینترنتی و تلویزیونی ادامه دارد.

افتتاح 400 باجه میز خدمت بانک دی در سراسر کشور
مدیر اداری پشتیبانی تجارت الکترونیک دی در گفتگو با روابط عمومی مطرح کرد

افتتاح 400 باجه میز خدمت بانک دی در سراسر کشور

شرکت تجارت الکترونیک دی از سال ۱۳۸۹ تاسیس و به‌عنوان بازوی اجرایی بخش فناوری اطلاعات بانک دی نقشی راهبردی در ارائه خدمات پرداخت داشته است. این شرکت با به‌کارگیری استانداردهای به‌روز علاوه بر توسعه فناوری اطلاعات بخش نرم افزاری ، در بخش فنی و سخت افزاری و مهندسی در زمینه ساخت و تجهیز توانسته نقشی اساسی در پروژه عظیم "میزهای خدمت بانک دی" ایفا نماید. در گفتگو با تیمور جلیلی، مدیر اداری شرکت پشتیبانی تجارت الکترونیک دی به روند ساخت این باجه ها و برنامه‌های آتی در پروژه میز های خدمت پرداختیم.

مسابقه کتابخوانی شرکت تجارت الکترونیک دی
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

مسابقه کتابخوانی شرکت تجارت الکترونیک دی

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک دی، این شرکت در نظر دارد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و به منظور ارتقاء روحیه مطالعه در همکاران گرامی، مسابقه ای با رویکرد معرفی کتاب را از تاریخ 29 آبان به مدت یک هفته برگزار نماید.