• تاریخ: 1400/11/21 - 20:20
  • آمار بازدیدکنندگان: 290
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
همزمان با ایام الله دهه فجر

دیدار مدیرعامل شرکت با همکاران در جشن پیروزی انقلاب

به گزارش روابط عمومی به مناسبت فرارسیدن چهلمین و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، علیرضا سمیعی مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک دی با مدیران و همکاران در مجموعه دیدار کرده و یاد و خاطرات دوران پیروزی انقلاب و فداکاری های مردم برای حمایت از انقلاب باز گو کرد.

به گزارش روابط عمومی به مناسبت فرارسیدن چهلمین و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، علیرضا سمیعی مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک دی با مدیران و همکاران در مجموعه  دیدار کرده و یاد و خاطرات  دوران پیروزی انقلاب و فداکاری های مردم برای حمایت از انقلاب باز گو کرد.

مدیرعامل شرکت ضمن تبریک این ایام و بازگویی مسائل مهمی از دوران پیروزی انقلاب، اظهار کرد: در طول پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان ومستکبران تمام تلاش خود را به کار بستند تا مقابل  انقلاب بایستند و این کارشکنی تا امروز نیز، ادامه دارد ولی با کمک خداوند و نیروی ایمان تمامی مردم، تاکنون نتوانستند به خواسته های خود برسند. 

وی خاطر نشان کرد: رهبری امام خمینی بر قلب مردم   موجب شد تا انقلابی بی مثال در جهان برای کنار رفتن ظلم و ستم و برپایی عدالت و آزادی شکل بگیرد.

در ادامه این جشن ، مسابقه ای بر اساس اطلاعات و دانش عمومی انقلاب برگزار شد و در پایان به همکارانی که پاسخ های صحیح دادند هدایایی تقدیم شد.     


  • کد خبر : 2672