• تاریخ: 1401/02/22 - 08:18
  • آمار بازدیدکنندگان: 382
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید مدیرعامل بانک دی از شرکت تجارت الکترونیک دی

 

به گزارش روابط عمومی تجارت الکترونیک دی ؛علیرضا قیطاسی در بازدیدی چند ساعته از مجموعه گروه مالی و شرکت تجارت الکترونیک دی با همراهی مدیران و مسئولان گروه مالی بانک دی، با یکایک همکاران شرکت به گفتگو در حوزه های کاری آنان پرداخت ضمن استماع نظرات، پیشنهادها و درخواست‌های در خصوص اهداف سال جدید و چشم انداز بانک صحبت کرد.

ایشان در این بازدید خواستار گزارشی از روندساخت و تجهیز میزهای خدمت شدند که پس از ارائه گزارشی مفصل از پروژه میزهای خدمت بانک دی در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های مختلف و افتتاح باجه های جدید که در آن به موانع و مشکلات این مسیر اشاره شده بود، قول به مرتفع شدن سریع مشکلات دادند و از تلاش هایی که در این حوزه انجام شده قدردانی کردند.

مدیرعامل بانک دی در جمع مدیران وکارکنان این شرکت هدف بازدید از گروه مالی را اشنایی با همکاران و فضای کار شرکت ها از نزدیک جهت افزایش کیفیت و بهره‌وری  فعالیتهای بانک مطابق با اهداف و سیاست‌های ابلاغی دانست و افزود برای افزایش مهارت کارکنان  نیز برنامه هایی در دستور کار قرار گرفته است.

کارکنان و مدیران شرکت نیز در فضای صمیمی چهره به چهره با مدیرعامل بانک به گفتگو پرداخته و برخی دغدغه های خود را بیان نمودند.

  • کد خبر : 2729